УБИСТВО ПОРОДИЦЕ ЂОКИЋ: Обустављена истрага против браће Јојке
ИАКО их је Горан Џонић неосновано оптужио да су били саизвршиоци убиства Горана, Гордане и Лидије Ђокић, тужилаштво није пронашло никакве доказе против Костадина и Александара Милошевића из Моравца, познатијих као Јојке, па је истрага против њих и званично обустављена, сазнају "Новости" .
Ј. Ћ.
- Више јавно тужилаштво у Нишу је након маратонске истраге напокон донело Наредбу о обустави истраге. Моји брањеници су прошли кроз мукотрпан и тежак период. Како за њих тако и за нас браниоце, данас је велики дан победе правде. Ова наредба о обустави истраге је доказ да је правда напокон задовољена. Уверење у њихову невиност није нас никада напуштало. Чак нам је давало је снагу да се доказима и аргументима боримо за истину коју смо напокон и доказали. Ова наша победа је на неки начин и утеха за породицу Ђокић, како не би живела у сумњи да је још неко био умешан у овај злочин. На крају смо дошли до истине и то је сада најбитније - каже Андрија Магделинић, бранилац браће Милошевић.
Милошевићи су ухапшени 24. октобра, а у притвору су провели пет месеци.
Они су се сумњичили да су заједно са Гораном Џонићем и његовим синовима Стефаном и Миланом учествовали у убиству Горана Ђокића, његове супруге Гордане и 25-годишње ћерке Лидије, чија су тела пронађена 2. октобра прошле године у атару села Моравац.
За убиство породице Ђокић судиће се једино главноосумњченом Горану Џонићу, брату и рођаку породице коју је мучки убио.
Суђење је заказано за 22. фебруар.
БОНУС ВИДЕО - ЏОНИЋ СЕ НАСМЕЈАО НА СМРТ ЂОКИЋА: Адвокати Јојке после саслушања осумњиченог за убиство породице
Препоручујемо
ПОТВРЂЕНА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ ЏОНИЋА: Све ближи епилог у случају убиства породице Ђокић
13. 01. 2023. у 13:07
СУЗАНА ЏОНИЋ ПОТВРДИЛА ДА ЈОЈ ЈЕ И ДРУГИ СИН НА СЛОБОДИ: Веровала сам у његову невиност
06. 11. 2022. у 11:10
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)