СЛОВЕНКЕ УХАПШЕНЕ У БЕОГРАДУ: Полицајци их извукли из аута насред пута, а ево шта су криле у гепеку (ВИДЕО)

Novosti online

07. 02. 2023. у 11:50

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду ухапсили су држављанке Словеније Х. В. (29) и Х. З. (24).

СЛОВЕНКЕ УХАПШЕНЕ У БЕОГРАДУ: Полицајци их извукли из аута насред пута, а ево шта су криле у гепеку (ВИДЕО)

Фото: МУП принтскрин

Њима су лисице стављене због постојања основа сумње да су извршиле кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Наиме, полиција је прегледом аутомобила којим је управљала Х. В., док је на месту сувозача седела Х. З., у специјално израђеном бункеру пронашла 48 пакета са марихуаном, које су оне, како се сумња, превозиле ради даље продаје.

Укупно је заплењено око 30 килограма марихуане.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и оне ће, уз кривичну пријаву, бити приведене надлежном тужилаштву

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

МОМЧИЛО ГАВРИЋ - НАЈМЛАЂИ ПОДОФИЦИР СВЕТА: Швабе му поклале целу породицу, с 8 лета се придружио војсци - рањен на Солунском фронту, одликов