ДЕТАЉИ МАСОВНЕ ТУЧЕ У БОРЧИ: Због певачице избила општа макљажа, два мушкарца тешко повређена
МАСОВНА туча догодила се јуче око 5.00 у једном престоничком ресторану у палилуском насељу Борча у близини Зрењанинског пута.

Фото: Shutterstock/Илустрација
У инциденту је учествовало 20 особа, двојица мушкараца задобила су тешке телесне повреде, док је један младић прошао са лакшим повредама. Према незваничним информацијама, до обрачуна је дошло због певачице.
Сукоб се догодио у раним јутарњим часовима, С. Д. (33) и В. Ђ. (41) теже су повређени када је дошло до обрачуна гостију. Том приликом С. Д. (33) убоден је ножем у груди, док је В. Ђ. (41) прошао са преломом лобање.
- То је једина кафана у граду, која ради док има гостију. Туче су овде учестале. Вероватно су се гости сукобили због певачице, чији је момак такође у том тренутку био у кафани - рекао је наш саговорник близак истрази.
На терен су јуче изашле интервентне патроле полицијске испоставе у Борчи, које су врло брзо успеле да лоцирају и ухапсе двојицу мушкараца који су нанели тешке телесна повреде С. Д. (33) и В. Ђ. (41). Током претреса код њих је пронађен и нож са траговима крви.
ЧЕСТИ ОБРАЧУНИ
У ОВОМ угоститељском објекту у близини Зрењанинског пута, како кажу грађани који живе у близини, обрачуни су честа слика. То је један од ретких објеката у граду који ради скоро целе ноћи, тачније док не испрате последњег госта.
- Та кафана је на лошем гласу, чуо сам од неколико људи да су тамо обрачуни чести. Искрено нисам имао жељу да улазим, и да гледам да ли ће ме неко напасти или избости ножем - рекао је један житељ Борче.
Они су у притвору и одређено им је задржавање до 48 сати, након чега ће бити приведени надлежном тужилаштву. Како је рекао наш извор, њима ће на терет бити стављено учествовање у тучи и наношење тешких телесних повреда. Полиција је јуче ујутру, после инцидента, привела и певачицу, али је она пуштена након што је дала изјаву.
Препоручујемо

ТУКАО ЧОВЕКА СТОЛИЦОМ И ШТАПОМ ЗА БИЛИЈАР: Притвор тридесет дана због насиља
01. 04. 2023. у 13:29

НОЖЕМ ПРЕТИЛА СУПРУГУ: Ухапшена Обреновчанка због насиља у породици
31. 03. 2023. у 23:02

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

РУДАН УЗБУРКАЛА ХРВАТСКУ СЛИКАМА ИЗ WC-а: "Живимо ли у истој земљи?" Објавом изазвала лавину коментара
СПИСАТЕЉИЦА Ведрана Рудан (75) поновно је подигла прашину на друштвеним мрежама. Овога пута, пажњу јавности није изазвао њен текст, већ фотографије које је поделила.
20. 09. 2025. у 17:42
Коментари (5)