ДВА СЛУЧАЈА ПОРОДИЧНОГ НАСИЉА У МОКРИНУ КОД КИКИНДЕ: Отац тукао ћерке, а муж жену
ДВА случаја породичног насиља последња два дана забележена су у Мокрину код Кикинде. У оба случаја надлежне службе су брзо реаговале, па је један од осумњичених ухапшен, а другом је одређена мера забране приласка.
Фото : Р. Шегрт
Наиме, јуче је полицији пријављен отац који је тукао две малолетне ћерке од 14 и 16 година. Старија девојчица је у четвртак увече, око поноћи, санитетским возилом довезена у Општу болницу у Кикинди где је прегледана, а хирург и педијатар су констатовали да нема разлога да остаје на лечењу, па је отпуштена кући.
- Полиција је брзо реаговала и оцу девојчица изречена је хитна мера забране приласка. Против оца је поднета кривична пријава, у редовном поступку, због сумње да је починио насиље у породици. О овом случају обавештен је и Центар за социјални рад – сазнале су „Новости“.
Други случај насиља у породици догодио се прекјуче, такође у Мокрину, када је супруг (45) тукао жену. Он је ухапшен и задржан је у притвору.
- Мушкарац осумњичен за насиље у породици данас ће бити саслушан у тужилаштву и против њега ће бити поднета кривична пријава због сумње да је починио насиље према жени – речено је „Новостима“.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЛАСТЕ: Повређено шест особа, од тога троје деце
12. 01. 2026. у 22:01
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)