АКЦИЈА ВЈТ У СМЕДЕРЕВУ И СБПОК: Ухапшен брат од ујака Уроша Блажића, убице из Младеновца
ЗАЈЕДНИЧКИМ радом ВЈТ у Смедереву и СБПОК ухапшен је Б. Г. (19) брат од ујака Уроша Блажића.
FOTO: Novosti
Подсећамо, Урош Блажић је признајући убиство навео да је то урадио на три локације на подручју Смедерева и Младеновца, пуцајући из аутоматске пушке и пиштоља, са намером да заплаши становништво у тим местима.
Он је усмртио осморо људи, а тешко и лакше ранио њих 14. Блажићу се на терет ставља извршење чак пет кривичних дела: тешко убиство, недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, отмица и неовлашћено коришћење туђег возила.
ВЈТ Смедерево спроводи низ вештачења, испитује сведоке и све који имају сазнања у вези са овим трагичним догађајем.
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања
МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).
10. 01. 2026. у 15:08
ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда
ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.
10. 01. 2026. у 06:30
ЋЕРКА ДОШЛА КОД ЧЕДЕ Видите шта је урадила Косу: "Добио је шта је тражио!" (ВИДЕО)
ЧЕДА Јовановић недавно је открио да је почео да живи са својим пријатељам Ацом Косом, а не крије да му његова подршка у животу много значи.
11. 01. 2026. у 09:32
Коментари (0)