УЖАС КОД ОБРЕНОВЦА: Банда претукла жену и украла златни накит и оружје
У ОСНОВНО јавно тужилаштво у Обреновцу данас је приведена и саслушана четворочлана криминална банда која је 2. јуна у Баљевцу упала у кућу М. М. и опљачкала је, наневши несрећној жени лакше телесне повреде.

Фото: Новости
По налогу надлежног Тужилаштва, обреновачка полиција је две недеље интензивно трагала за разбојницима и коначно их идентификовала и ухапсила. Реч је о Д. М., М. Г., А. Н. и М. М. код којих је приликом хапшења пронађено украдено оружје и накит.
Према првим информацијама из истраге, четворица пљачкаша су на силу ушла у кућу оштећене и уз батине и претње одузели већу количину златног накита и пиштољ, који јој је остао у наследству од покојног супруга.
Након пљачке, разбојници су побегли, а М. М. је хоспитализована у надлежној медицинској установи, где јој је указана адекватна помоћ и констатоване лакше телесне повреде.
На данашњем саслушању у тужилаштву само један од осумњичених је одбио да изнесе одбрану, док су остала тројица то учинила, делимично признајући дело.
Тужилаштво је поднело предлог надлежном суду да се свој четворици разбојника одреди притвор, како боравком на слободи не би поновили дело или утицали на сведоке и оштећену.

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (0)