ОГЛАСИО СЕ МУП О СЛУЧАЈУ ВУКА РАДИВОЈЕВИЋА: Бившем кошаркашу Звезде изрекли две мере
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова огласило се саопштењем о хапшењу некадашњег кошаркаша Вука Радивојевића, који је осумњичен за кривично дело насиље у породици.

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Милош Миливојевић/МУП
Сумња се да је он ноћас, око 2.45 часова, у кући на Звездари више пута ударио по глави четрдесетогодишњу супругу и нанео јој тешке телесне повреде, пише у саопштењу МУП-а.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
Такође, полиција је у складу са Законом о спречавању насиља у породици В. Р. изрекла обе хитне мере - привремену забрану да контактира са жртвом насиља и прилази јој и привремено удаљење из стана.
БОНУС ВИДЕО: Објављен снимак хапшења убице из Земуна и његових саучесника
Препоручујемо

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)