ОПЉАЧКАНА ГИМНАЗИЈА "БОРА СТАНКОВИЋ": Лопов однео 20 лаптоп рачунара
ИЗ Гимназије "Бора Станковић" у Врању, пре десетак дана нестало је 20 лаптоп рачунара и пет пројектора.

Фото Д. Ристић
Лопов или више њих ушетали су кроз школу у центру града и без већих проблема изнели вредну технику.
Како нам је потврђено у Основном јавном тужилаштву, непозната лица искористила су околности нефункционалности механизма за закључавање прозора у учиниоци која се налази у сутерену Гимназије, где су отворили прозор без трагова обијања и ушли у унутрашњост школе, након чега су из више учионица украли рачунаре и пројекторе.
Ово тужилаштво ради на случају, за сада је наложено ДНК вештачење узорака са лица места, као и наставак оперативног рада на проналажењу извршиоца дела које је у домену тешка крађа.

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ОПРАШТАМ УБИЦИ" Удовица убијеног Кирка заплакала пред 10.000 људи - Трамп је тешио
НА ПРЕПУНОМ стадиону у Глендејлу, у савезној америчкој држави Аризони, у недељу је одржана комеморација за убијеног конзервативног активисту Чарлија Кирка, којег је председник Доналд Трамп у свом говору назвао херојем и мучеником за америчку слободу.
22. 09. 2025. у 08:39
Коментари (0)