САСЛУШАН Д.М. (41) ЗБОГ СИЛОВАЊА ДЕВОЈКЕ (26): Панчевачко ВЈТ тражи притвор до 30 дана
Више јавно тужилаштво у Панчеву је данас донело наредбу о спровођењу истраге против осумњиченог Д.М. (41) из Aлибунара због сумње да је извршио кривично дело силовање.
Д.Н.
Осумњиченом се, како наводе из ВЈТ Панчево, ставља на терет да је 12. августа, у Алибунару, употребом силе и претње принудио оштећену (26) на обљубу, у кући у којој она живи.
Након саслушања осумњиченог, Тужилаштво је предложило Вишем суду у Панчеву да се против Д.М. одреди притвор у трајању дo 30 дана и то због постојања особитих околности које указују да ће ометати поступак утицајем на сведока као и да ће у кратком временском периоду поновити кривично дело.
Тужилаштво ће у даљем току истраге испитати сведока и обавити потребна вештачења.
Препоручујемо
КРИЛИ ОКО 500.000 ТАБЛЕТА: Ухапшена двојица дилера у Земуну
02. 02. 2026. у 10:38
У ТОКУ ПРЕТРЕСИ НА ВИШЕ ЛОКАЦИЈА: Велика акција полиције и ВЈТ у Београду
02. 02. 2026. у 09:16
ПОВРЕЂЕН ТИНЕЈЏЕР У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ У СРЕМЧИЦИ: Малолетник хитно превезен у болницу
02. 02. 2026. у 08:06
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)