ВОЗИЛИ СА СКОРО ТРИ ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: Пијани Зајечарац слетео са пута бициклом, младић у Књажевцу возио са 2,73 промила

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зајечару и Књажевцу током викенда искључили су из саобраћаја двојицу возача који су учинили прекршај насилничка вожња.

ВОЗИЛИ СА СКОРО ТРИ ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: Пијани Зајечарац слетео са пута бициклом, младић у Књажевцу возио са 2,73 промила

Г.Шљивић

Педесеттрогодишњи возач бицикла је у Зајечару, возећи са 2,31 промил алкохола у организму и, како се сумња, неприлагођеном брзином, слетео са пута и том приликом је лакше повређен.

Саобраћајна полиција у Књажевцу искључила је из саобраћаја двадесетосмогодишњег возача „голфа“ који је управљао са 2,73 промила алкохола у организму.

Возачи су задржани и против њих ће бити поднете прекршајне пријаве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ДРАМУ ЗА МАЈКУ ИЗ СРБИЈЕ: Једно дете јој хоспитализовано у Солуну, друго остало само у Неос Мармарасу