ОГЛАСИО СЕ МУП ПОВОДОМ СЕКСУАЛНОГ ЗЛОСТАВЉАЊА ДЕТЕТА У РАЖЊУ: Ево шта ће десити са младићем (23) који је обљубио братаницу (10)
12. 09. 2023. у 14:14
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су Л. С. (23) из околине Ражња, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело обљуба са дететом.
Повезане вести
ВЕЛИКА АКЦИЈА МУПА: Једна особа ухапшена, против 104 поднете кривичне пријаве
У КООРДИНИСАНОЈ акцији сузбијања сиве економије, припадници Министарства унутрашњих послова, УКП, Службе за сузбијање криминала и 23 подручне полицијске управе, у сарадњи са Сектором пореске полиције и надлежним јавним тужилаштвима, ухапсила је једну особу, док су против 104 особе поднете кривичне пријаве, због постојања основа сумње да су извршиле кривична дела недозвољен промет акцизних производа и недозвољено складиштење робе и тако оштетиле буџет Републике Србије за око 246.766.800 динара.
29. 09. 2025. у 16:47
Најновије из рубрике
ПОГЛЕДАЈТЕ - УХАПШЕН ПЉАЧКАШ ПОШТЕ У НОВОМ САДУ! Полиција реаговала муњевито (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ полиције у Новом Саду ухапсили осумњиченог Н. Ц. (41) из тог града, јер се терети да је у суботу ујутру, од раднице поште у центру града, уз претњу одузео новац у износу од близу 220.000 динара.
03. 11. 2025. у 11:04
КОЛИМА УДАРИО ПОЛИЦАЈЦА, ПА ПОБЕГАО: Ухапшен бахати возач у Београду
П. Г. (20) ухапшен је синоћ у Београду због сумње да је починио кривично дело ометање службеног лица у вршењу службене радње, тако што је 29. октобра око 23 сата на Вождовцу возилом "фиат пунто" ударио полицајца Д. Ц, дао гас и побегао.
03. 11. 2025. у 10:57
ХИТНО ПОСЛАТА КОНТРАДИВЕРЗИОНА ЕКИПА ПОЛИЦИЈЕ: Драма на Дунаву код Ритопека - Пецарош извукао бомбу
ПЕЦАРОШ је у недељу око 10 сати затекао експлозивну направу у Дунаву код Ритопека.
03. 11. 2025. у 09:39
СА НАНОГВИЦОМ: Одређен кућни притвор возачу комбија у којем су били млади џудисти Партизана
ОСНОВНИ суд у Новом Саду одредио је кућни притвор С. С, возачу комбија, који је слетео с пута и упао у канал 29. октобра, када је погинуо малолетник (16), а још седам малолетника је повређено.
03. 11. 2025. у 09:20
МЛАДИЋ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Саобраћајна несрећа на Новом Београду
СИНОЋ у 21.56 на углу улице Омладинских бригада и булевара Зорана Ђинђића догодила се саобраћајна несрећа у којој је 19-годишњи младић тешко повређен, а 19-годишња девојка је задобила лакше повреде, речено је из Хитне помоћи.
03. 11. 2025. у 07:23
Boki 61
12.09.2023. 16:26
Kastrirati stoku i na sto duzu robiju. Moze da zahvali Bogu sto nije povredio nekog mog. Tesna bi mu ova planeta bila.