ЗАПЛЕЊЕНО ВИШЕ ОД ДВА КИЛОГРАМА НАРКОТИКА: Ухапшен Новосађанин осумњичен за трговину дрогом
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду запленили су више од два килограма наркотика и ухапсили М. Ц. (25) из овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
ФОТО: ПУНС
Претресом стана у којем он непријављено борави, полиција је пронашла око 1,4 килограма амфетамина, 464 грама марихуане, 199 грама екстазија, две дигиталне ваге и новац за који се сумња да потиче од продаје наркотика.
Такође, сумња се да је он, претходно, продао марихуану тридесетчетворогодишњем Новосађанину код кога је полиција пронашла ту дрогу.
М. Ц. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Против тридесетчетворогодишњака ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
Препоручујемо
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)