УХАПШЕН НАРКО-ДИЛЕР ИЗ ЈАГОДИНЕ: Полицијом претресом пронашла марихуану и револвер

Зорана Рашић
Зорана Рашић

13. 09. 2023. у 15:58

ЈАГОДИНСКА полиција ухапсила је М. М. (1988) из тог града због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

УХАПШЕН НАРКО-ДИЛЕР ИЗ ЈАГОДИНЕ: Полицијом претресом пронашла марихуану и револвер

Фото: МУП

Како је саопштено из ПУ Јагодина, полиција је претресом станова које осумњичени користи пронашла око 330 грама материје за коју сумња да је марихуана, шест кесица са амфетамином, три дигиталне вагице за прецизно мерење, као и један стартни револвер.

М. М. се сумњичи да је у претходном периоду продавао дрогу у Јагодини. Одређено му је полицијско задржавање до 48 сати, након чега ће уз кривичну пријаву бити приведен надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево како је једна телевизија известила о утакмици Србија - Андора (ВИДЕО)