УЖАС У СУБОТИЦИ: Годинама крали месо са сточног гробља, па продавали угинуле животиње
СУБОТИЧАНИ који су недавно ухапшени јер су крали месо са сточног гробља, то су чинили у протеклих 4-5 година, а највероватније су га и продавала - потврђено је "Новостима" у Основном јавном тужилаштву у Суботици.

Осујећена намера да сточно гробље постане сабирни центар / Фото З. Рајић
- Против Д. П. и Б. С. дана 26. септембра 2023. године поднета је кривична пријава због кривичног дела производња и стављање у промет шкодљивих производа из чл. 256 ст. 2 Кривичног законика. Именованима се ставља на терет да су последњих 4-5 година са сточног гробља у Суботици односили месо угинулих животиња и користили за људску исхрану, без извршеног прегледа, а највероватније исто и даље продавали - каже Ливија Панић Милетић, тужилац ОЈТ у Суботици.
Истражне радње су у току, које треба да покажу где је месо од цркотина завршавало.
Препоручујемо

КРАЛИ МЕСО СА СТОЧНОГ ГРОБЉА: Невероватан случај крађе у Суботици
26. 09. 2023. у 13:25

МОРА ДА МИРУЈЕ ДА БИ РАНЕ ЗАРАСЛЕ: Најновије информације о стању лавице Кикице (ВИДЕО)
28. 09. 2023. у 09:21

У СУБОТИЦИ ВИШЕ ОД ТРИ СТОТИНЕ УЧЕСНИКА: У Малој Босни одржани велики спортски дан
25. 09. 2023. у 16:08

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)