ПРЕТИО РАДНИЦИ И ВЛАСНИКУ ТЕРЕТАНЕ: Због наилничког понашања ухапшен мушкарац
ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду одредило је задржавање Р.У. (21) због сумње да је у улици Маршала Толбухина, испред теретане, извршио кривично дело угрожавање сигурности.
Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
Он је, како се сумња, посредством других лица и у њиховом присуству упутио претње да ће напасти на живот или тело оштећеног, власника теретане "Ахилеј".
Такође, осумњичени је раније пријављиван због извршења кривичног дела угрожавање сигурности и кривичног дела насилничко понашање, а на штету раднице теретане "Ахилеј", поводом ког догађаја је осумњичени процесуиран од стране тужилаштва.
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)