КРУШЕВЉАНКА "ЗАРАДИЛА" КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Ширила панику, објавила лажну вест о школској ужини и дискриминацији деце
ПОЛИЦИЈА у Крушевцу подноси кривичну пријаву против Крушевљанке(60), због постојања основа сумње да је извршила кривично дело изазивање панике и нереда.

Foto:S.Babović
-Она се сумњичи да је, 3. и 4. октобра ове године, на свом профилу на једној друштвеној мрежи објавила неистиниту вест да се у једној основној школи у овом граду, деца дискриминишу приликом поделе ужине - наводе у крушевачкој полицији.
Ту објаву, како је наведено у саопштењу, пренело је више медија. Против осумњичене ће бити поднета кривична пријава у редовном поступку.

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ШОУ У ЗАГРЕБУ: Дали јој отказ јер је пуштала српске "цајке" - сад морају да плате 70.000 € и да је врате на посао
СУД у Загребу донео је неправоснажну пресуду којом запослену на бензинској пумпи Тифон враћа на посао, уз обавезу послодавца да јој исплати све неисплаћене зараде у износу од 45.000 евра и судске трошкове у износу од 14.000 евра.
17. 03. 2025. у 17:54 >> 17:55
Коментари (0)