МОТКОМ УДАРАО СТАРИЈЕГ МУШКАРЦА: Полиција привела младића у близини Лесковца
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Бојнику ухапсили су Е. Р. (23) из околине овог места, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Он се сумњичи да је у петак поподне, на улици, након краће свађе, дрвеном мотком ударио мушкарца (69) и тако му нанео тешку телесну повреду, саопштила је ПУ Лесковац.
Осумњиченом је, по овлашћењу Основног јавног тужилаштва у Лебану, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.
БОНУС ВИДЕО: ПЉАЧКА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Лопови краду и пред камерама

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)