НА МЕТИ ЕПС И ДРУГА ЈАВНА ПРЕДУЗЕЋА: Велика акција полиције - Ухапшено петоро због 100 крађа (ФОТО)

Новости Онлајн

17. 10. 2023. у 18:41

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, УКП - Службе за сузбијање криминала, као и полицијских управа, ухапсили су пет особа због постојања основа сумње да су, од почетка године извршиле око 100 кривичних дела тешка крађа.

НА МЕТИ ЕПС И ДРУГА ЈАВНА ПРЕДУЗЕЋА: Велика акција полиције - Ухапшено петоро због 100 крађа (ФОТО)

Фото: МУП

Ухапшени С. Р. (1978), В. Ш. (1980), Т. А. (1981), И. Д. (1980) и Б. М. (1980) се сумњиче да су на подручју полицијских управа Сремска Митровица, Зрењанин, Кикинда, Панчево, Суботица, Нови Сад, Пожаревац, Сомбор, Смедерево, Ваљево и Чачак, на штету ЕПС и других јавних и приватних предузећа, насилно отварали трафостанице из којих су узимали бакар и друге метале које су продавали као секундарну сировину.

Фото: МУП

Непосредно након извршеног кривичног дела, на подручју Руме, ухапшени су В. Ш. и С. Р, а на подручју Новог Кнежевца Т. А, И. Д, и Б. М.

У возилима које су користили, пронађени су украдени предмети из трафостаница.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежним тужилаштвима.

БОНУС ВИДЕО: БРЗА И ЕФИКАСНА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ - Ухапшени осумњичени за двоструко убиство младића у Футогу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОБРТ: Америка први пут од почетка рата у Украјини није урадила ово

ШОК ОБРТ: Америка први пут од почетка рата у Украјини није урадила ово

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе први пут од почетка Специјалне војне операције Русије у Украјини нису биле коаутор антируског нацрта резолуције Генералне скупштине Уједињених нација о Украјини, у који је Спутњик имао увид.

20. 02. 2025. у 12:46

ОВО ЈЕ БРИТАНСКИ ПЛАН ЗА УКРАЈИНУ: Откривено колико ће војника распоредити, чека се зелено светло Трампа

ОВО ЈЕ БРИТАНСКИ ПЛАН ЗА УКРАЈИНУ: Откривено колико ће војника распоредити, чека се "зелено светло" Трампа

БРИТАНСКИ премијер Кир Стармер представиће америчком председнику Доналду Трампу план за распоређивање нешто мање од 30.000 европских војника у Украјини, како би осигурао америчку заштиту за ову операцију, пише британски Телеграф.

20. 02. 2025. у 10:26

Коментари (0)

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ: Ево шта је Мађарска управо урадила за Русију