ЗА 500 ЕВРА МЕСЕЧНО ОМОГУЋИО МАРОКАНЦИМА ДА ИЛЕГАЛНО БОРАВЕ У СТАНУ: Ухапшеном И. М. (40) прети до осам година затвора

Јелисавета Љутић

01. 11. 2023. у 15:28

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштву у Београду у циљу сузбијања илегалних миграција и трговине људима, предузима доказне радње против И. М. (40) због сумње да је за новчану накнаду од 500 евра месечно, а без пријављивања надлежним органима, дозволио Л. Р. (21) и Р. З. (23), иначе држављанима Марока, да користе његов стан у Земуну, те им на тај начин омогућио недозвољени боравак на територији Републике Србије.

ЗА 500 ЕВРА МЕСЕЧНО ОМОГУЋИО МАРОКАНЦИМА ДА ИЛЕГАЛНО БОРАВЕ У СТАНУ: Ухапшеном И. М. (40) прети до осам година затвора

Танјуг

У односу на Л. Р. и Р. З. Прекршајни суд у Београду донео је пресуде којим их је огласио одговорнима јер су избегавајући граничну контролу, ван места одређеног за прелаз државне границе, незаконито ушли на територију Србије и осудио на плаћање новчане казне.
 
У односу на И. М. поднета је кривична пријава због сумње да је извршио кривично дело недозвољен прелаз државне границе и кријумчарење људи, за које је запрећена казна затвора у трајању од једне до осам година затвoрa.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ОДБИЛА ДА СНИМИ ЗЛАТНИК: Највећи хит Тање Савић био је намењен ОВОЈ певачици