СМЕДЕРЕВЦУ ПРИТВОР ЗБОГ НАСИЉА У ПОРОДИЦИ: Пијан претукао супругу

Јелена Илић

27. 11. 2023. у 13:44

На основу предлога Основног јавног тужилаштва у Смедереву, због постојања основане сумње да је извршио кривично дело насиље у породици, према осумњиченом С.Г. (33 године) одређен је притвор у трајању од 30 дана због постојања особитих околности које указују да ће ометати поступак утицањем на оштећену, као и да ће у кратком временском периоду поновити кривично дело

СМЕДЕРЕВЦУ ПРИТВОР ЗБОГ НАСИЉА У ПОРОДИЦИ: Пијан претукао супругу

Фото Pixabay free images

Осумњиченоме се ставља на терет да је у породичној кући у Добром Долу у вечерњим сатима, након краће вербалне расправе и више упућених увреда, својој невенчаној супрузи задао више удараца рукама и ногама у пределу главе и тела, услед чега је оштећена задобила лаке телесне повреде

Након што је осумњичени приведен у просторије полицијске управе, којом приликом је утврђено и присутво алкохола у организму од 2,04 промила, по налогу јавног тужиоца му је најпре одређено задржавање, а потом и притвор.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила