КРАЛИ СИРОВИНЕ: Седам особа из Бора и Деспотовца ухваћени у шуми са украденим бакарним таблама и лимом
У шуми на Ртњу затечено седам особа из Бора и Деспотовца са око 430 килограма украдених бакарних табли и лима.

Д. Новковић
Група од седам особа из Бора и околине Деспотовца осумњичена је да су починили тешку крађу јер су из једне кинеске компаније крали бакарне табле и лим.
Полиција је петорицу мушкараца из Бора старости 52, 40, 36, 33 и 22 године и двоје из околине Деспотовца старости 29 и 24 затекла у шуми на Ртњу са 157 килограма лима и 273 килограма бакарне табле, за које се сумња да су украдени из једне кинеске компаније.
Украдени предмети биће враћени власнику, а против осумњичених ће бити поднете кривичне пријаве у редовном поступку.
Полиција је и пре пар дана ухапсила Д. П. (33) и А. А. (23) из околине Деспотовца, код којих је у гепеку „мерцедеса“ пронашла око 420 килограма бакарних табли које су, како се сумња, украдене из једне фирме која се бави испитивањем руда. Они се терете због прикривања доказа.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)