ВОЗИО АЛКОХОЛИСАН: Књажевчанин искључен из саобраћаја због вожње са 2,22 промила алкохола
ПЕДЕСЕТТРОГОДИШЊАК из Књажевца искључен је из саобраћаја због тога што је својим возилом управљао са 2,22 промила алкохола.

Фото: П. Милошевић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Књажевцу искључили су из саобраћаја педесеттрогодишњег возача који је затечен како вози свој "форд" пијан. Алкотестирањем је овог мушкарцу евидентирано 2,22 промила алкохола у организму.
Возач је задржан на трежњењу и против њега ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава због насилничке вожње.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)