ШИПТАРИ КРЕНУЛИ КРОЗ "МЕРДАРЕ" НАОРУЖАНИ ДО ЗУБА: Разоткривен паклени план, у свему им помагала једна западна сила
СРПСКЕ службе безбедности су, заједно са Царином, како сазнајемо, спречиле још један покушај Шиптара са Косова и Метохије, да, уз помоћ страног фактора, дестабилизују Србију.

фото д.з.
Како сазнајемо, припадници српских служби безбедности су на административном прелазу "Мердаре", ухапсили два Албанца из Приштине старости 22 и 30 година који су покушали да у централну Србију унесу већу количину наоружања. Приликом прегледа њиховог возила, српска полиција и царина су у шупљинама седишта пронашле већу количину оружја и пригушивача умотаних у фолије.
Сумња се да су двојица Албанаца са Косова и Метохије, уз инструкције и помоћ једне западне земље чији је званичник недавно боравио на Косову и Метохији и који свесрдно подржава независност КиМ, оружје желели да прокријумчаре једној криминалној групи у нашој земљи. Циљ им је био да изазову инциденте, угрозе безбедност наших грађана и дестабилизују Србију.

Фото: Новости

Фото: Новости

Фото: Новости
Оружје је одузето, о свему је обавештено и тужилаштво а истрага је у току.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (7)