ЛЕСКОВЧАНИНУ ПРЕТИ ВИШЕГОДИШЊИ ЗАТВОР: Оптужница због држања опојне дроге
Основно јавно тужилаштво у Лесковцу подигло је оптужницу против окривљеног Н.Д. (24), из овог града, због постојања оправдане сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

фото: МУП
Ово тужилаштво је саопштило да је, након спроведене истраге, окривљеном стављено на терет да је неовлашћено држао у великој количини супстанцу која је проглашена за опојну дрогу – амфетамин, мдма и марихуану.
За ово кривично дело прописана је казна од 3 до 10 година затвора. Окривљени се још увек налази у притвору који му је, након саслушања, одређен 05. јанураа ове године и то због постојања особитих околности да би останком на слободи могао поновити кривично дело и околности које указују на опасност од бекства.
Полицијска управа у Лесковцу је тада саопштила да је приликом претреса просторија које користи сада окривљени Н.Д. пронашла три кесице са око 150 грама амфетамина и две кесице са мањом количином марихуане.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ХАОС У ХРВАТСКОЈ: Загреб у блокади, затварају се 3 главна моста, а саобраћај се обуставља због концерта Томпсона
ВЕЋ ЈЕ почело фазно обустављање саобраћаја у области око Хиподрома - 11 дана пре концерта.
24. 06. 2025. у 12:24
Коментари (0)