ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ФИЛМА О ЏЕЈУ: Полиција лишила слободе Параћинца (32), направио велики прекршај

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

03. 02. 2024. у 18:12

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе за технику, Службе за борбу против високотехнолошког криминала у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, Посебним јавним тужилаштвом за високотехнолошки криминал, ухапсили су Љ.М. (32) из Параћина, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено искоришћавање ауторског дела или предмета сродног права.

ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ФИЛМА О ЏЕЈУ: Полиција лишила слободе Параћинца (32), направио велики прекршај

Фото: Shutterstock/Илустрација

Осумњичени је на свом Facebook профилу и Youtube  налогу објавио ауторско дело филм "Недеља" и на тај начин омогућио преузимање великом броју корисника наведених интернет платформи.

Претресом стана који осумњичени користи, полицијски службеници су пронашли предмете кривичног дела који се осумњиченом стављају на терет.

Љ.М. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду, Посебном јавном тужилаштву за високотехнолошки криминал.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати