УБОЛА ПАРТНЕРА У ЛЕЂА: Посвађали се, а онда је узела нож у руке
ПО налогу Другог основног јавног тужилаштва у Београду ухапшена је А.М. (34) и одређено јој је задржавање због насиља у породици.

Фото: Н. Скендерија/МУП
Она ће, како нам је потврђено низ ове институције, бити сутра приведена на саслушање у надлежно Тужилаштво, након чега ће бити размотрен и предлог о евентуалном притвору.
А. М. је ухапшена због сумње да је, после краће вербалне расправе, дохватила нож и нанела тешке телесне повреде свом емотивном партнеру М. Н. (38).
Према првим информацијама, партнери су се, 3. фебруара у стану у београдском насељу Вождовац, из за сада непознатих разлога "докачили".
А.М. је потом дохватила нож и њиме у леђа убола М.Н.
Повређени је превезен у Ургентни центар, где су му констатоване тешке телесне повреде, али није животно угрожен.
БОНУС ВИДЕО: НИ СУЗЕ НИ ПЛАЧА - Отац убијене Ангелине открио како је изгледао сусрет Косте и његове мајке

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)