ХАПШЕЊЕ У СОКОБАЊИ: Претио продавачици ножем, украо паре и побегао, полиција му одмах ушла у траг

ДВАДЕСЕТСЕДМОГОДИШЊИ Сокобањац ухапшен због разбојништва. Одређена му је мера задржавања до 48 сати.

ХАПШЕЊЕ У СОКОБАЊИ: Претио продавачици ножем, украо паре и побегао, полиција му одмах ушла у траг

Г.Шљивић

Припадници Министарства унутрашњих послова у Сокобањи ухапсили су Н. Г. (27) из овог места кога терете да је јутрос у једном маркету у Сокобањи, уз претњу ножем, од запослене отео новац, а потом побегао.

Полиција га је, међутим,ефикасним оперативним радом, идентификовала и пронашла.

Осумњиченом је, по налогу тужиоца, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву постојања основа сумње да је извршио кривично дело разбојништво, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Алексинцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!