СТРАДАЛА ТРОЈИЦА МИГРАНАТА: Одређен притвор возачу осумњиченом за саобраћајну несрећу код Бујановца

Јелена Стојковић

21. 02. 2024. у 18:53

У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Врању данас је саслушан возач Р.Р. који је изазвао саобраћајну несрећу у којој су страдала тројица миграната и њему је одређен притвор до 30 дана.

СТРАДАЛА ТРОЈИЦА МИГРАНАТА: Одређен притвор возачу осумњиченом за саобраћајну несрећу код Бујановца

фото: Ј.С.

Иначе, осумњичени је још на лечењу.

Данас су лекари Завода за судску медицину у Нишу завршили обдукцију страдалих. Саслушано је петоро миграната који су задобили лакше повреде.

Подсећамо, у несрећи која се догодила у ноћи 20. фебруара, на путу између Бујановца и Прешева, повређено 12 миграната и возач, док су три особе страдале.

Мушкарац Р. Р. је управљао возилом, како је потврдио МУП, без возачке дозволе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.

22. 04. 2025. у 12:01

Коментари (0)

АМЕРИ У ШОКУ: Не могу да верују шта је Никола Јокић урадио после пораза Денвера од Клиперса