ДЕТАЉИ ХАПШЕЊА ОСУМЊИЧЕНОГ ЗА УБИСТВО МИЛАНА ШУШЕ: Полиција трага за још једним лицем

Novosti online

26. 02. 2024. у 16:20

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, УКП, Одељења за сузбијање кривних и сексуалних деликата, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштовм у Београду, ефикасном и свеобухватном акцијом лоцирали су и ухапсили Б.С. (1989) због сумње да је један од извршилаца кривичног дела тешко убиство над тридесетдеветогодишњим мушкарецем, 17.фебруара у Земуну.

ДЕТАЉИ ХАПШЕЊА ОСУМЊИЧЕНОГ ЗА УБИСТВО МИЛАНА ШУШЕ: Полиција трага за још једним лицем

Фото: Профимедиа/Илустрација

Полиција је осумњиченог Б.С. ухапсила приликом покушаја бекства у суседну државу.

Њему је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву. 

Такође, полиција је идентифковла и другог извршиоца овог кривичног дела за којим интензивно трага, наводи се у саопштењу полиције.

Како су "Новости" раније писале, ради се о хапшењу осумњиченог за убиство Милана Шуше.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ЦБАМ ВЕЛИКИ ИЗАЗОВ ЗА ДЕКАРБОНИЗАЦИЈУ И ОИЕ МЕГАВАТЕ: Генерални директор „Електропривреде Србије“ на Јахорина економском форуму