УХАПШЕНА ДЕВОЈКА (30) КОЈА ЈЕ ПОВЕЗАНА СА УБИЦОМ МИЛАНА ШУШЕ: Ево која је била њена улога
У ВЕЛИКОЈ акцији МУП и Вишег јавног тузилаштва у Београду, осим саучесника у убиству Милана Шуше у Земуну, ухапшена је и Д. З. (30).
Фото: Друштвене мреже
Ухапшена девојка се сумњичи да је помогла убици Милана Милана Шуше да побегне из Србије.
Више о детаљима хапшења осумњиченог за убиство можете прочитати ОВДЕ.
БОНУС ВИДЕО: БОЛ И ПАТЊА РОДИТЕЉА УБИЈЕНЕ ДЕЦЕ - Тужне сцене на суђењу
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)