ОБЈАВЉЕНЕ ФОТОГРАФИЈЕ ОСУМЊИЧЕНИХ ЗА УБИСТВО ММА БОРЦА! МУП упутио апел: Уколико знате нешто о њима, јавите полицији!
ПОЛИЦИЈА објавила слике осумњичених за убиство ММА борца.
Foto: Printskrin/Instagram/MMA_Institut
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, УКП, Одељења за сузбијање крвних и сексуалних деликата, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду интензивним радом идентификовали су двојицу осумњичених за кривично дело тешко убиство над двадесеттрогодишњим младићем Стефана Савића који је у ноћи 25. фебруара преминуо услед задобијених убодних рана у Дунавској улици у Београду, док је други тридесетдвогодишњи младић задобио тешке телесне повреде.
Фото МУП
За двојицом осумњичених, Василијем Гачевићем (2001) и Марком Даничићем (2001) расписане су потраге и полиција позива грађане да се, уколико имају информације о кретању и боравишту осумњичених, јаве Полицијској управи за град Београд, на бројеве телефона:
011/279 74 77, 066/889 42 07, 066/878 23 05, као и на 192 или најближој полицијској станици.
(Курир.рс)
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (1)