ТЕРАО ДЕВОЈКУ ДА СКОЧЕ ЗАЈЕДНО СА ТЕРАСЕ 11. СПРАТА: Сутра саслушање осумњиченог због угрожавања сигурности
По налогу Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полицијски службеници ПС Нови Београд су донели решење о задржавању В. К. (30) због угрожавања сигурности.

Д. Новковић
Њему се ставља на терет да је, у свом стану на Новом Београду, у којем се налазио са Ј. М. (28) и сведоком Л. Ђ. (23), ухватио оштећену око струка, извукао је на терасу и рекао јој да ће да скоче заједно.
Девојка се опирала и том приликом задобила је лаке телесне повреде, као и сведок који је спречио ухапшеног да изврши оно што је намеравао.
Б. К. је са терасе 11. спрата скочио на терасе нижих спратова, чиме је изазвао велику узнемиреност грађана који су се окупили испред стамбеног објекта и позвали полицијске службенике који су ухапсили осумњиченог, а потом извршили претрес стана у ком су пронашли материју налик на опојну дрогу, што ће бити утврђено накнадним вештачењем.
Б. К. ће сутра бити саслушан у Трећем основном јавном тужилаштву у Београду, након чега ће јавност бити о свему обавештена.

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)