У БОЛНИЦИ ПРОВЕО 19 ДАНА: Имењак убијеног ММА борца Стефана Савића, рањен док га је бранио, пуштен на кућно лечење
СТЕФАН М. (32) из Београда, који је покушао да спасе свог имењака Стефана Савића (23), репрезентативца Србије и освајача бронзане медаље на светском првенству у ММА, а који је убијен 25. фебруара на Дорћолу, данас је изашао из болнице.
Фото: Н. Скендерија
Овај храбри младић, који је свој живот жртвовао како би помогао другом човеку, којег иначе није познавао одраније, провео је у болници 19 дана.
- Стефан М. је примљен у болницу са тешким телесним повредама. Задобио је више убода ножем у груди и стомак. Он је оперисан и готово три недеље био је на лечењу у Ургентном центру, на грудном одељењу. Срећом, он се опоравља, није животно угрожен и данас је пуштен на кућно лечење - каже наш извор из УЦ.
Досадашња истрага показала је да се млади спортиста, којем је Стефан М. притрчао у помоћ, вербално, а потом и физички сукобио са двојицом младића испред једног београдског клуба. Онда су "прорадили" ножеви, када је спортиста избоден, те је од задобијених повреда, након тога, убрзо преминуо у болници. Сахрањен је два дана касније, на гробљу у Болечу.
Осумњичени за убиство Стефана Савића, као и рањавање Стефана М. су Василије Гачевић (23) и Марко Даничић (23) за којима је расписана потерница, а суд им је одредио притвор до 30 дана.
БОНУС ВИДЕО - ДР Новости: Када треба почети са anti-age рутином
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)