УХАПШЕНА ТРОЈИЦА МЛАДИХ БОРАНА: Физички напали полицијске службенике
БОРСКА полиција ухапсила је тројицу младића старих 23 и 26 година које због напада на полицијске службенике ван дужности терете за насилничко понашање.

Фото: С.М.Јовановић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Бору ухапсили су М. Ј. (26), М. Ј. (23) и Л. М. (23) из овог града који се сумњиче да су са још неколико, за сада, непознатих особа, напали двојицу полицијских службеника и једног младића.
Инцидент се догодио прексиноћ у једном угоститељском објекту. Како наводе у Полицијској управи Бор, ова тројица су физички напали педесетдвогодишњег и тридесетдвогодишњег полицијског службеника, који, кажу у борској полицији, у том тренутку нису били на дужности.
Двадесеттрогодишњаци и три године старији М.Ј. насрнули су том приликом и на једног деветнаестогодишњег младића.
Свој тројици су у борској Општој болници констатоване лаке телесне повреде у борској болници.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Основном јавном тужилаштву у Бору.

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)