ДИВЉАО НА ПУТУ ПАРАЋИН-ЗАЈЕЧАР: Мушкарац из БиХ возио скоро 190 на сат
ПОЛИЦИЈА је у контроли саобраћаја на путу Параћин - Зајечар зауставила тридесетдеветогодишњег мушкарца из Босне и Херцеговине који је возио „шкоду октавију“ брзином од 188,9 километара на сат на делу пута где је ограничење брзине 80 километара на сат.

Фото: З. Рашић
Он је у скраћеном поступку приведен судији Прекршајног суда који му је изрекао забрану управљања возилом у трајању од девет месеци и новчану казну од 140.000 динара.
Полиција је, такође, искључила из саобраћаја деветнаестогодишњег возача из Параћина који је, са пробном возачком дозволом управљао „голфом“ брзином од 141 километар на сат на делу пута где је ограничење брзине 50 километара.
Против њега ће бити поднета прекршајна пријава.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)