ПРОВАЛИО У ШЕСТ КУЋА: Мештанин Куле ухапшен због тешких крађа
Припадници Министарства унутрашњих послова у Кули, интензивним оперативним радом, расветлили су серију тешких крађа и крађа и ухапсили И. К. (38) из околине овог места због постојања основа сумње да је извршио ова кривична дела.

Фото: С.М.Јовановић
Сумња се да је он, у протеклом периоду, у околини Куле провалио у шест кућа из којих је
за два кривична дела тешка крађа у покушају. Такође, И. К. је, како се сумња, из још четири куће и једне мењачнице узео новац, док је од једне суграђанке украо картицу и подигао новац са банкомата. Сумња се да је на овај начин украо укупно око 1.270.000 динара.
И. К. је одређено задржавање до 48 часова након чега је, уз кривичну пријаву, приведен
Основном јавном тужилаштву у Врбасу. Судија за претходни поступак му је одредио притвор до 30 дана.

СКАНДАЛ У СКОПЉУ ДОК ЗЕМЉА ПЛАЧЕ ЗА 60 МРТВИХ: "Срамота и бесчашће, ово нисам дозволио, нити ћу икада дозволити" (ВИДЕО)
ДИРЕКТОР Спортског центра „Борис Трајковски“ у Скопљу објавио је снимак испред сале, где је, према његовим речима, одржан дрифт догађај са 300 возила, иако је организатор пријавио да је у питању снимање спота. Том приликом, дошло је до десетак судара и причињена је штета.
17. 03. 2025. у 07:57

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)