АЛЕКСА ДАНАС НА САСЛУШАЊУ: Сумњичи се да је у Књажевцу убио оца, бабу и деду са по једним хицем из близине
У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Зајечару за данас је заказано саслушање Алексе Милојевића, осумњиченог за убиство оца, бабе и деде 6. јуна у Књажевцу.
Фото: Принтскрин/Друштвене мреже
Његово саслушање је заказано у подне, потврђено је Танјугу у том тужилаштву.
Осумњичени је након хапшења на саслушању признао извршење кривичног дела, али није хтео детаљније да изнесе одбрану, јер је, како је навео, под великим стресом.
Милојевић се сумњичи да је 6. јуна, у 15.50 часова, у породичној кући у Књажевцу ватреним оружјем - ловачким карабином, лишио живота свог оца Предрага (60), деду Милоша (81) и бабу Сарајевку (83).
Карабин је био у легалном поседу сада покојног Милоша.
БОНУС ВИДЕО: "ОСТАО САМ СА ЊИМ ДОК ПОЛИЦИЈА НИЈЕ СТИГЛА" Комшија троструког убице из Књажевца за "Новости"
Препоручујемо
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)