„НОВОСТИ“ САЗНАЈУ - НЕНАД ПАГОНИС ОСТАЈЕ У КУЋНОМ ПРИТВОРУ: Одбијене жалбе бранилаца кик-боксера и Тужилаштва
БИВШИ кик-боксер Ненад Пагонис (37) из Новог Сада остаје у кућном притвору који му је одређен прошлог петка, односно 7. јуна, јер је суд одбио жалбе његових бранилаца и Основног јавног тужилаштва у Новом Саду.
ФОТО:Љ.П.
Кривично ванпретресно веће овог суда је, како је за „Новости“ навела Свјетлана Радовановић, портпарол Основног суда, након одржане седнице 11. јуна донело решење којим се одбијају као неосноване жалбе јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у Новом Саду и бранилаца окривљеног Н. П. изјављене против наведеног решења.
Судија за претходни поступак Основног суда је 7. јуна донео решење којим се Н. П., осумњиченом за насиље у породици, одбија предлог Тужилаштва за одређивање притвора, и изречена му је мера забране напуштања стана уз електронски надзор која може трајати до 7. септембра.
Десетоструки светски првак у кик-боксу, подсетимо, ухапшен је 5. јуна увече, јер је, како се сумња, био насилан према бившој супрузи, а немили догађај одиграо се око 18 часова испред зграде у којој она станује. Када је дошао по заједничко дете да га води на тренинг, некадашња жена се наводно успротивила, па је дошло до препирке. А када је она пошла према улазу у зграду, а он за њом, она га је наводно одгурнула, па је он насрнуо на њу. Жена се касније јавила у Ургентни центар, где јој је, сазнајемо, констатовано напрснуће деветог ребра. Исте вечери и Пагонис је потражио лекарску помоћ у Ургентном центру.
Пагонис је на саслушању код тужиоца, како сазнајемо, негирао да је починио кривично дело које му се ставља на терет.
Препоручујемо
ЗГРНУЛА СКОРО ПОЛА МИЛИОНА ЕВРА: Ухапшена Нишлијка (53) - 12 година поткрадала фирму
17. 12. 2025. у 19:34
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)