ЖЕНА УГРИЗЛА ПОЛИЦАЈЦА: Несвакидашњи инцидент на Убу, напала саобраћајца, вређала га, па покушала да побегне
Убљанка М. А. (54) угризла је за руку полицајца, док је сачињавао службену белешку о саобраћајним прекршајима које је починила док је возила аутомобил! Због напада на службено лице у вршењу службене дужности, њој је одређено полицијско задржавање до 48 сати.

Фото СК
Патрола полиције зауставила је на подручју Уба аутомобил којим је М. А. управљала, сазнајемо незванично.
Прво је вређала полицајца, а онда је покушала да побегне. Када је полицајац покушао да спречи бекство, М. А. га је угризла за руку и притом му нанела лаке повреде.
БОНУС ВИДЕО - ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, нису се добро провели

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)