ЈАГОДИНСКА полиција пронашла је у возилу 42-годишњег мушкарца из Крагујевца 37 кеса са укупно 179 килограма резаног дувана, за које се сумња да је био намењен даљој продаји.
ДИВЉАЧКИ блокадер који су изазивали нереде код Пионирског парка, лишени су слободе. Ухапшено је троје лица због насилничког понашања, уништавања трактора.
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је било више инцидената током прошле ноћи и да је приведено 13 лица и да су сви инциденти били усмерени према Пионирском парку у којем су студенти који желе да уче.
Припадници Министарства унутрашњих послова у Смедереву данас су, поред ауто-пута Ниш-Београд, у Коларима код Смедерева, пронашли више предмета погодних за напад.
ДАНАС у 19:05 часова, приликом обезбеђивања јавног скупа у улици Трг Николе Пашића, полицијски службеници су привели Т. Н. (41) након што је изазвао инцидент са трактором.
Коментари (0)