ПОЛИО СЕ БЕНЗИНОМ, ХТЕО ДА СЕ ЗАПАЛИ: Драма у центру Лознице, младић држао бакљу, позвана полиција

МЛАДИЋ из Бање Ковиљаче, чији су иницијали П.С, покушао је данас, око 17. 45 часова да се спали у центру Лознице.

ПОЛИО СЕ БЕНЗИНОМ, ХТЕО ДА СЕ ЗАПАЛИ: Драма у центру Лознице, младић држао бакљу, позвана полиција

Фото В Митрић

Младић је, како сазнајемо, био у парк поред речице Штире, код авиона, на ком се играју деца. У једном тренутку је посуо литар бензина на себе. У руци је држао бакљу, најављујући да хоће да се запали.

Људи који су то видели одмах су позвали Дежурну службу лозничке полиције.

Одмах је стигла је интервентна патрола. Успели су да приђу младићу поливеном бензином. Отргли су му бакљу из руку, објаснили да треба да иде у болницу и одвели га.

- Имао је намеру да се убије, нема дилеме, а полицајци из интервентне су спасили живот -кажу  очевици.

БОНУС ВИДЕО - ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ НА МЕРДАРУ: Породице након 25 година преузимају тела киднапованих на Космету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Нова историја српске кошарке уз подршку компаније Меридианбет