НАПАО ДВОЈИЦУ ПОЛИЦАЈАЦА, ЈЕДНОГ УДАРИО ПЕСНИЦОМ: Окривљени негирао дело у Тужилаштву, суд му одредио притвор
Јавни тужилац Трећег основног јавног тужилаштва у Београду је данас саслушао З.М. (46) због напада на службено лице у вршењу службене дужности.
Фото Н. Скендерија
Окривљеном се ставља на терет да је прво ометао полицијске службенике приликом интервенције, а онда се оглушио о наредбу да престане да нарушава јавни ред и мир.
Након тога се потом отргао полицијском службенику који је кренуо да му стави на руке службене лисице и почео да бежи, након чега је другог полицајца, који га је сустигао, затвореним шаком - песницом, ударио у браду и нанео му телесне повреде.
Окривљени је на саслушању негирао извршење кривичног дела, а имајући у види да постоје околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведоке, по предлогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду окривљеном је одређен притвор од стране надлежног суда.
Препоручујемо
ШОК НА СУЂЕЊУ ЗА УБИСТВО АНЕ ВОЛШ: Брајан изговорио две речи и све је стало
11. 12. 2025. у 22:16
ДЕВОЈЧИЦА ПАЛА СА ТРЕЋЕГ СПРАТА У РАКОВИЦИ: Хитно превезена у болницу
11. 12. 2025. у 16:49
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)