УХАПШЕН ВЛАСНИК КАФИЋА НА ВРАЧАРУ: Свом раднику поломио лобању ногама
ДЕЖУРНИ тужилац Првог основног јавног тужилаштва у Београду одредио је задржавање у трајању од 48 сати власнику једног кафића на Врачару, осумњиченом Л. М. (39), због сумње да је претукао радника у свом локалу М. Д. (37)

Фото: Shutterstock/Илустрација
- Л. М. се сумњичи да је извршио кривично дело тешка телесна повреда. Сумња се да је кривично дело извршено на тај начин што је у Београду, на територији градске општине Врачар, осумњичени Л. М. оштећеном М. Д., који је био запослен у кафићу, чији је осумњичени власник, након краћег вербалног сукоба ногама нанео тешке телесне повреде у виду фрактура костију лобање - саопштено је из Првог основног јавног тужилаштва у Београду.
Осумњичени ће, како се додаје, у законском року бити саслушан пред јавним тужиоцем на околност кривичног дела тешка телесна повреда, након чега ће бити донета одлука о даљем поступању.
Ускоро опширније

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

Гордана Стојићевић се развела после 39 година брака
ПЕВАЧИЦА Гордана Стојићевић и њен супруг Радомир Јанковић недавно су се развели, и то после 39 година брака.
12. 06. 2025. у 20:39
Коментари (0)