УГРИЗАО И УДАРИО КОНДУКТЕРА И ПУТНИКА У ВОЗУ: Полиција га сачекала у Футогу и лишила слободе
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду поднели су захтев за покретање прекршајног поступка против С. П. (27) из Оџака, због постојања основа сумње да је прекршио одредбе Закона о јавном реду и миру.
Д. Новковић
Сумња се да је он, у возу, након поласка из Новог Сада, неколико пута ударио, а затим и угризао кондуктера, као и једног путника који му је притекао у помоћ.
Полиција га је ухапсила на Железничкој станици у Футогу и задржала га до 24 сата, на основу Закона о прекршајима.
БОНУС ВИДЕО: БАГЕР УСМРТИО БИЦИКЛИСТУ У КИКИНДИ - Трагедија се догодила на улици, увиђај још у току
Препоручујемо
НЕСРЕЋА КОД ЧАЧКА: Воз ударио аутомобил на пружном прелазу, повређена два мушкарца
28. 07. 2024. у 19:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)