УЖАС У СУРЧИНУ, ОДРЕЂЕН ПРИТВОР НАПАДАЧУ: Пијани Кинез сатаром сломио лакат мушкарцу

Јована Шведић

07. 09. 2024. у 11:22

По НАЛОГУ јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полицијски службеници ПС Сурчин су донели решење о задржавању држављанина Кине, окривљеног З.К. (33) због постојања основане сумње да је извршио кривично дело Тешка телесна повреда.

УЖАС У СУРЧИНУ, ОДРЕЂЕН ПРИТВОР НАПАДАЧУ: Пијани Кинез сатаром сломио лакат мушкарцу

Фото Shutterstock

Окривљеном се ставља на терет да је пре два дана у стану у Сурчину, под дејством алкохола и након вербалне расправе, пред три сведока, сатаром ударио оштећеног В.С. (37) на који начин му је нанео тешку телесну повреду у виду прелома лакатне кости.

На саслушању код јавног тужиоца окривљени је негирао извршење кривичног дела, а имајући у виду да постоје околности које указују на опасност од бекства, јер је окривљени страни држављанин, као и да ће боравком на слободи утицати на сведоке, на предлог Трећег основног јавног тужилаштва у Београду Трећи основни суд у Београду је према окривљеном одредио притвор у трајању до 30 дана.

Јавни тужилац ће, у даљем току кривичног поступак, испитати оштећеног и сведоке, извршити увид у видео снимак, донети наредбе за медицинско вештачење повреда оштећеног и психијатријско вештачење окривљеног ради утврђивања његове урачунљивости у време извршења кривичног дела и предузети све друге потребне истражне радње, након чега ће донети одлуку засновану на закону.

(Еспресо)

БОНУС ВИДЕО:

ЗОО ВРТ У ХОНГ КОНГУ ПРОСЛАВИО РОЂЕЊЕ ПАНДЕ: Погледајте младунче са њиховом мајком Јинг Јинг

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате