ВОЗИЛИ БЕЗ ДОЗВОЛЕ И ПОД КОКАИНОМ: Суботичка саобраћајна полиција искључила двојицу возача
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Суботици искључили су из саобраћаја двојицу возача који су возили под дејством наркотика и без возачке дозволе.

Г.Шљивић
Саобраћајна полиција зауставила је у Суботици деветнаестогодишњег возача „мерцедеса“ који је возио под дејством кокаина и без возачке дозволе. Утврђено је да је овог возача у последње две године Прекршајни суд два пута правноснажно осудио због тежих прекршаја, па му је у складу са мером из Закона о безбедности саобраћаја на путевима привремено одузет аутомобил.
Такође, на периферији Суботице, полиција је искључила из саобраћаја тридесетдеветогодишњег возача „сеата“ под дејством кокаина и без возачке дозволе, која му је у претходном периоду одузета због несавесне вожње.
Обојици возача је одређено задржавање и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Препоручујемо

НОВИ НАПАД НА СРБЕ НА КОСМЕТУ: Младиће тукли Куртијеви полицајци, па их похапсили
10. 09. 2024. у 08:32

УХАПШЕНА ОСУМЊИЧЕНА ЗА УБИСТВО МАЈКЕ У НИШУ: Познато где се крила од полиције
09. 09. 2024. у 21:24

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)