"НАПРАВИЋУ ВЕЋИ МАСАКР НЕГО ШТО ЈЕ БИО У РИБНИКАРУ": Претукао мајку па јој послао језиву поруку, полиција хитно реаговала
НАСИЛНИК Б. П. (35), након што је претукао мајку, побегао је од куће и послао јој поруку у којој је писало да ће "направити већи масакр него што је био у Рибникару", о чему је несрећна жена одмах обавестила полицију.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Како сазнаје "Телеграф.рс", експресном акцијом полиције одмах је ухапшен и предат тужилаштву.
Наиме, Б. П. је пре два дана у кући претукао мајку. Ко зна шта би са женом било да јој комшије нису притекле у помоћ. Старица је већ неколико пута пријављивала сина, а у последњем случају, када јој је поломио руку, она је повукла пријаву!
Незванично, у тренутку напада Б. П. је био под дејством алкохола.
Од осумњиченог за насиље у породици развела се жена јер је често испољавао знаке насиља.
У кући у Земуну није му нађено оружје.
Случај је преузело Треће основно јавно тужилаштво у Београду.
БОНУС ВИДЕО: САХРАНА ШЕСТОЧЛАНЕ ПОРОДИЦЕ: Последњи испраћај страдалих у пожару у Новом Саду
Препоручујемо

ЈЕЗИВО НАСИЉЕ У ПОРОДИЦИ: Напао ножем супругу, па је шутирао из све снаге
03. 09. 2024. у 17:19

ХОРОР У ЗЕМУНУ: Муж избо жену, не зна се да ли је жива - полиција испред куће
22. 08. 2024. у 14:53

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)