ТУРЧИН НАНЕО ТЕШКЕ ПОВРЕДЕ АЗЕРБЕЈЏАНЦУ, ОДРЕЂЕН МУ ПРИТВИР: Након вербалне расправе убо човека ножем у стомак
ТРЕЋИ основни суд у Београд, на предлог Трећег основног јавног тужилаштва у Београду, одредио је притвор окривљеном држављанину Турске К.С (62), који је признао да је након вербалне расправе ножем убо у стомак држављанина Азербејџана Г.Г. (48).

Foto: Profimedia
По налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду, полицијски службеници ПС Земун донели су решење о задржавању К.С. због постојања основање сумње да је извршио кривично дело Тешка телесна повреда, саопштило је треће Основно јавно тужилаштво.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)