КОНТРОЛА САОБРАЋАЈА: У Зајечару, Књажевцу и Сокобањи санкционисано пет возача
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зајечару, током викенда, задржали су пет возача који су управљали возилима под дејством алкохола, од којих је један возио и под дејством психоактивних супстанци.

Фото: Д. Миловановић
Саобраћајна полиција је у околини Зајечара искључила тридесетдвогодишњег возача аутомобила „даеву“ који је возио са 1,68 промила алкохола у организму, а у граду шездесетдеветогодишњег возача „опела“ са 1,31 промил алкохола у организму.
У Књажевцу је полиција зауставила двадесетшестогодишњег возача „мерцедеса“ који је био позитиван на кокаин и канабис, као и шездесетогодишњег возача бицикла који је возио са 2,12 промила алкохола у организму.
И саобраћајци у Сокобањи зауставили су двадесеттрогодишњака који је „аудијем“ управљао са 1,57 промила алкохола.
Против свих возача поднете су одговарајуће прекршајне пријаве.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)