ИНТЕРВЕНТНА УПАЛА У СТАН РАЗБОЈНИКУ ИЗ РАКОВИЦЕ: Погледајте невероватан снимак хапшења, ово су пронашли (ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

18. 09. 2024. у 21:12

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са Другим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су С. Т. (1967) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела разбојништво и разбојништво у покушају.

ИНТЕРВЕНТНА УПАЛА У СТАН РАЗБОЈНИКУ ИЗ РАКОВИЦЕ: Погледајте невероватан снимак хапшења, ово су пронашли (ВИДЕО)

Фото: Јутјуб принтскрин/МУП

Он се сумњичи да је 13. августа ове године, уз претњу пиштољем, из једне поште у Раковици одузео око 288.800 динара. Такође, сумњичи се и да је 14. септембра ове године покушао да, уз претњу пиштољем, одузме новац из поште на Чукарици. 

Полиција је, претресом стана и других просторија које је С. Т. користио пронашла гардеробу коју је, како се сумња, користио за извршење ових кривичних дела.

Осумњичени ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О ОРЕШНИКУ Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О "ОРЕШНИКУ" Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је да бојеве главе хиперсоничног система "орешник" могу да издрже екстремне температуре, упоредиве са температуром на површини Сунца.

21. 02. 2025. у 14:16

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

БИВША градоначелница Ниша, Драгана Сотировски, која је данас приведена у великој акцији полиције против корупције, са лисицама на рукама доведeна је у зграду Управе криминалистичке полиције у Нишу.

21. 02. 2025. у 13:38

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: То у Београду није могао видети

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: "То у Београду није могао видети"

БОГДАН Родић, отац Богдане Ражнатовић, једном приликом говорио је о најмлађој ћерки која је данас удата за Вељка Ражнатовића. Богдан је тада навео да је одмах на почетку везе скренуо пажњу Вељку пажњу на то каква је његова Богдана.

22. 02. 2025. у 12:26

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу